Матеріали, що використовуються

У цьому розділі, ми хотіли б розповісти Вам про ті матеріали, що використовуються нашими фахівцями при виготовленні акваріумів. У першу чергу мова піде про скло, як про те єдине що розділяє нас з таким ваблячим підводним світом.

Сучасні технології виробництва скла давно дозволяють добитися максимальних характеристик. У першу чергу - це міцність, прозорість і світлопропускна здатність. Також важливим у нашому випадку є природне перенесення кольорів. Від нього залежить те, наскільки точним і природним постане перед нами, відтворений в мініатюрі, підводний світ.

Ринок виробників скла і виробів з нього дійсно величезний. Розібратися в цьому різноманітті здатні небагато професіоналів. Ми упевнені, що з такими людьми нашій компанії пощастило. За тих 9 років, що компанія Аква-Сіті займається виробництвом акваріумів, нам довелося спробувати скло різних виробників. У тій або іншій мірі не завжди вдавалося добитися поставлених завдань. Доводилося навіть чути про те, що ми хочемо неможливого. Але ми такі, які є, в нашому прагненні до досконалого акваріума. Так або інакше, наш вибір пав на вироби Англійських і Бельгійських виробників. Йдеться про компанії Pilkington і AGC Glass відповідно.

Чому скло саме цих виробників? У першу чергу тому, що ці компанії є лідерами у виробництві так званого флоат-скла. Не вдаючись у подробиці, відзначимо лише той факт, що скло вироблене флоат- методом має найкращі показники серед продукції, виробленої будь-яким іншим методом. Флоат-метод полягає у виливанні скляної маси на поверхню розпеченого олова. Поверхня виходить максимально рівною по обидва боки. Другою перевагою є те, що ці компанії використовують саме передове на цей час обладнання для подальшої обробки скляних поверхонь. Не зайвим буде відзначити, що обидві компанії є основними гравцями на ринку стекол для автомобільної промисловості. Досить згадати такого монстра як BMW!

Наступними за вагомістю є клеї і герметики, так звана «хімія». Проблема вибору тут не менш актуальна. Але очевидним є той факт, що для нас величезне значення має екологічна складова. Було б, щонайменше, наївно припускати, що наші підводні улюбленці не звернуть уваги на токсичність основної частини речовин цієї групи. Наші фахівці і тут провели величезну роботу й зупинили свій вибір на продукції компаній DOW CORNING і SOUDAL. Екологічні властивості клеїв і герметиків цих виробників відповідають найвищим стандартам. Відзначимо той факт, що ця продукція використовується в операційних і лабораторіях. Не менш важливими є характеристики. І тут усе на висоті! Прикладом є одна з наших робіт - акваріумна система місткістю 5! тонн зі складною геометрією. Уже понад два роки акваріум служить вірою і правдою.

Кілька слів про обладнання, яке використовується нашою компанією при виготовленні акваріумних систем. Не кривлячи душею, варто сказати, що на даний момент дійсно багато виробників випускають гідне обладнання. Ми ж зупинили свій вибір на продукції німецьких компаній EHEIM, FLUVAL, SHEGO. Акваріумне обладнання цих виробників зарекомендувало себе з кращого боку. Важливим став той факт, що в Києві, та й в Україні в цілому, досить широко представлений асортимент цих компаній. Що при гострій необхідності дозволяє оперативно розв'язувати виникаючі питання. Ще одним незаперечним плюсом є співвідношення ціна / якість. Мова не йде про банальну економію, хоча і це важливо. Важливіше те, що якість продукції цих компаній дійсно відповідає запитуваній ціні. Устаткування легке у використанні і не вимагає додаткових знань і навичок.

Види акваріумів

Компанія AQUA-CITY може задовольнити вимоги будь-якого замовника. Ми виготовляємо акваріуми наступних типів: 

  • Акваріуми стандартної форми (квадратний, прямокутний, овальний, кутовий);
  • Панорамні, у тому числі круглі;
  • Акваріуми, вбудовані в стіну;
  • Настільні міні-акваріуми;
  • Бульбашкові панелі і колони;
  • Торгівельні акваріуми.

Ви завжди можете звернутися до нас і запропонувати свій ескіз акваріума.

×