Про компанію

ШЛЯХОМ ЕКСПЕРИМЕНТІВ І ВДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЙ.

Накопичений досвід і знання дозволяють нашим фахівцям виконувати завдання будь-якої складності. Відмінною рисою нашої компанії є використання найбільш передових технологій і матеріалів у виробництві акваріумних систем. Ви можете не просто замовити акваріум у нас, але і сміливо розраховувати на нашу підтримку, як в установці, так і в обслуговуванні. Напрацювання у цій області роблять нас одними з небагатьох, хто працює з акваріумами великого об'єму.

Розуміючи всю важливість акваріума як елементу декору в сучасному приміщенні, ми пропонуємо дійсно великий вибір різних декоративних рішень. Це і вбудовувані акваріуми будь-якої складності, і морські акваріуми, і прісноводні акваріумні системи. Також, ми приділяємо велику увагу матеріалам обробки. Їх вибір дійсно величезний і зможе задовольнити найвимогливішого замовника.

Замовляючи акваріум, зупиніть свій вибір на компанії Аква-Сіті. З нами у Вас ніколи не виникне проблем, а наші фахівці будуть надійно оберігати та піклуватися про Ваше персональне підводне царство.

Види акваріумів

Компанія AQUA-CITY може задовольнити вимоги будь-якого замовника. Ми виготовляємо акваріуми наступних типів: 

  • Акваріуми стандартної форми (квадратний, прямокутний, овальний, кутовий);
  • Панорамні, у тому числі круглі;
  • Акваріуми, вбудовані в стіну;
  • Настільні міні-акваріуми;
  • Бульбашкові панелі і колони;
  • Торгівельні акваріуми.

Ви завжди можете звернутися до нас і запропонувати свій ескіз акваріума.

×