Коли нас рекомендують, ми не підводимо

Задоволені клієнти – наша гордість. Чому нас рекомендують? Низькі ціни без оплат посередникам, повний спектр послуг, висока якість сервісу – все це AQUA-CITY. Саме любов до того, що ми робимо – результат рекомендацій клієнтів і хороших відгуків. До нас хочеться повертатися, адже професійний підхід до роботи і низькі ціни змушують рекомендувати нас. Звертаючись в AQUA-CITY, Ви отримуєте можливість купити акваріум з устаткуванням за найвигіднішими цінами в Києві з розширеною гарантією.

Наша компанія знає як зробити краще, ніж у інших

Ми цінуємо клієнтів і постійно удосконалюємося. Відмінною рисою нашої компанії є використання найбільш передових технологій і матеріалів у виробництві акваріумних систем. Здійснюємо всі побажання – великий асортимент унікальних акваріумів (нестандартні об'єми), приймаємо до уваги інтер'єр, приділяємо увагу матеріалам і пропонуємо великий вибір декоративних рішень. Наші фахівці вирішать питання, що виникли, у найкоротші терміни з турботою про Вас і Ваше «підводне царство».

Ми 18 років на ринку України

Цілих 18 років ми надаємо якісні послуги для початківців і професійних акваріумістів. Наші фахівці допоможуть Вам пройти шлях від підбору акваріума до розв'язання будь-яких питань в найкоротші терміни з максимальною турботою. Широкий асортимент, професіоналізм співробітників, доступні ціни, комплексний підхід, турбота про клієнтів і їх «акваріумний підводний світ», - це все наші головні принципи. А також не варто забувати про приємний бонус – довгострокова гарантія на наші акваріуми (цілих 3! роки).

У пошуках де замовити акваріум?

Саме ми допомагаємо створити унікальне персональне підводне царство, підібране у відповідності до Ваших побажань. Наша компанія надає повний спектр послуг із обслуговування акваріумів і пропонує все необхідне устаткування для акваріумістики. Зателефонуйте, і персонально для Вас ми надамо повну консультацію і найкращу пропозицію. Ваші рибки будуть задоволені!

Комплексні послуги у сфері акваріумістики

Неповторний інтер'єр вимагає неординарних рішень. Ми готові вмонтувати акваріум у барну стійку, нішу в стіні, максимально врахувати дизайн приміщення та ін. Наші фахівці здивують Вас своїми проектами. Телефонуйте прямо зараз!

Виготовлення та обслуговування акваріумів

Компанія AQUA-CITY володіє власним цехом з виготовлення акваріумів і пропонує виготовити акваріум в Києві за максимально вигідною вартістю. 

5 причин замовити акваріум в AQUA-CITY:

Низькі ціни. Вам не потрібно оплачувати послуги посередників, ми працюємо напряму та можемо виготовити акваріум будь-якої складності у власному цеху. AQUA-CITY - це найкраще співвідношення високої якості та низької ціни. 

Довготривала гарантія. Ми турбуємося про наших клієнтів та їх персональний "підводний світ", а також упевнені в якості своєї роботи, тому надаємо гарантійний термін на акваріуми терміном 3 роки.

Повний комплекс послуг. Ми надаємо повний спектр послуг та пропонуємо акваріум "під ключ". Наші фахівці допоможуть у підборі акваріуму, устаткування, рибок та максимально детально проконсультують з усіх питань. Здійснюємо всі етапи: виготовлення, установка, оформлення, обслуговування.

Висока якість продукції і послуг. Досвід роботи нашої компанії складає 9 років. За цей час ми завоювали любов та прихильність клієнтів, адже використовуємо найякісніші матеріали, створюємо дивовижні акваріуми та фахівці AQUA-CITY надають кваліфіковану підтримку та допомогу у вирішенні питань будь-якої складності. Нас хочеться рекомендувати!

Любов до роботи. Ми надзвичайно закохані у те, чим займаємося. Створені нами акваріуми та мініатюрний підводний світ в них - унікальні. Кожен з наших співробітників має дивовижний акваріум вдома, тож про "підводні царства" клієнтів турбуємося як про власні! 

Види акваріумів

Компанія AQUA-CITY може задовольнити вимоги будь-якого замовника. Ми виготовляємо акваріуми наступних типів: 

  • Акваріуми стандартної форми (квадратний, прямокутний, овальний, кутовий);
  • Панорамні, у тому числі круглі;
  • Акваріуми, вбудовані в стіну;
  • Настільні міні-акваріуми;
  • Бульбашкові панелі і колони;
  • Торгівельні акваріуми.

Ви завжди можете звернутися до нас і запропонувати свій ескіз акваріума.

×