Компанія AQUA-CITY пропонує своїм клієнтам вигідно купити морський акваріум, які останнім часом стають усе більш популярними.     

У живій природі кількість коралових рифів зменшується стрімкими темпами. За прогнозами вчених, уже через 100 років спостерігати за цією унікальною екосистемою ми зможемо лише в акваріумі.

Компанія AQUA-CITY підтримує і розвиває інтерес клієнтів до коралових рифів, тому виготовлення морських акваріумів – один із пріоритетних напрямів нашої діяльності: 

 • Надається повний комплекс послуг – від виготовлення акваріуму до створення яскравого акваріумного оформлення;
 • Використовується надійне перевірене устаткування, адже ціна помилки – загиблий унікальний підводний світ;
 • Постійно поповнюється багаж знань і досвіду – наші фахівці відвідують різні повчальні заходи і застосовують на практиці останні новинки у сфері морської акваріумістики.

Морський акваріум на замовлення    

Перш ніж виготовити морський акваріум на замовлення, наш колектив проводить ряд підготовчих робіт, які повинні врахувати всі нюанси створення майбутнього підводного світу.

 • Попереднє обговорення. Погодитеся, було б сумно, якщо готовий акваріум не дозволяв би тримати ту або іншу рибку, яка привернула вашу увагу. Щоб якнайкраще реалізувати побажання клієнта, ми заздалегідь обговорюємо найбільш важливі питання: розмір і форма акваріума, його місце розташування в будинку або офісі; кількість і склад мешканців (риб, коралів та інших безхребетних). Наш фахівець ознайомить з можливими варіантами оформлення і розповість про особливості догляду того або іншого виду;
 • Проєкт аквасистеми. Після уточнення всіх деталей наші співробітники приступають до розробки проекту, який включає ПОВНИЙ перелік витратних матеріалів і устаткування. Даний документ дасть вам вичерпне уявлення про фінансовий бюджет виготовлення, установки і запуску аквасистеми;
 • Передоплата. Фахівці приступають до роботи після внесення 70% передоплати від вартості ємності (устаткування і оформлення оплачуються по факту);
 • Виготовлення акваріума. Морський акваріум на замовлення виготовляється в обумовлені заздалегідь терміни, які залежать від розміру і форми судини. У більшості випадків даний етап триває близько місяця;
 • Установка і запуск морського акваріума. Виконавши монтаж необхідного устаткування, ми проводимо «пробний» пуск системи. Переконавшись, що всі компоненти функціонують надійно, приступаємо до поступового заселення акваріума коралами і морськими тваринами.

Який морський акваріум купити?    

Коралові рифи за площею займають приблизно 0,1% світового океану, але серед їх колоній мешкає чверть тваринного світу океану. Погодьтеся, визначитися з майбутніми мешканцями досить складно! Якщо ви вперше зважилися замовити акваріум з морською водою, зверніть увагу на популярні варіанти оформлення.

В акваріумістиці оформлення морського акваріума розділяється на 3 типи: 

Рибний морський акваріум.
У центрі композиції знаходиться риба. Як додатковий декор використовуються скелети коралів або штучні корали. Серед переваг такого акваріума - простота відходу і вмісту.

Рибний морський акваріум з живим каменем.
Основним елементом подібного акваріума залишається риба, проте як додатковий декор використовується «живий камінь» – фрагменти коралових рифів, включаючи губки, безхребетних і мільйони нітрифікуючих бактерій.

Рифовий морський акваріум.
Оформлення радує яскравими фарбами завдяки м'яким і жорстким коралам, утихомирюючим актиніям, різноколірним діськоактініям, ксеніям і іншим представникам фауни і флори океанів. Умови проживання всіляких тваринних форм максимально наближені до умов природного середовища. Рифовий морський акваріум – найдорожчий і складний у догляді.

Види акваріумів

Компанія AQUA-CITY може задовольнити вимоги будь-якого замовника. Ми виготовляємо акваріуми наступних типів: 

 • Акваріуми стандартної форми (квадратний, прямокутний, овальний, кутовий);
 • Панорамні, у тому числі круглі;
 • Акваріуми, вбудовані в стіну;
 • Настільні міні-акваріуми;
 • Бульбашкові панелі і колони;
 • Торгівельні акваріуми.

Ви завжди можете звернутися до нас і запропонувати свій ескіз акваріума.

×