Сучасний прісноводий акваріум значною мірою відрізняється від тих акваріумних систем, що пропонувалися нам 10-15 років тому. Багато в чому це завдяки розвитку технологій виробництва, як матеріалів, так і устаткування. Але так само варто відзначити той факт, що величезний вплив на розвиток акваріумів зробив сучасний підхід в  оформленні житлових і офісних приміщень. Акваріум перестав бути вотчиною ентузіастів і людей,  захоплених акваріумом. Швидше він став якимсь символом інтер'єру, що багато в чому відображає індивідуальність власника. Іще одним важливим чинником стало те, що еволюціонуючи, акваріумні системи стали все складнішими та одночасно стали зручніші й простіші в експлуатації. Нині власникові акваріума нема потреби досконально знатися на всіх тонкощах акваріумної справи – «розумна техніка» все зробить сама.

Також потрібно відзначити, що як і раніше залишається низка запитань, які без втручання людини вирішити ніяк не можна (чищення акваріума, заміна води й ін.). Процеси ці хоч і не складні в освоєнні, але все-таки вимагають певних навичок. Але і в цьому випадку вихід є. Вирішивши одного дня купити акваріум потрібно також подумати про те, хто його обслуговуватиме. Якщо цінність системи і її мешканців вагома – варто довірити це питання фахівцям. Якщо ж Ви вирішили обслуговувати акваріум самі – не полінуєтеся почитати про те, як це робиться. На щастя, інформації хоч відбавляй і на сторінках мережі інтернет і в друкованих виданнях.

Так само хотілося б сказати декілька слів про населяючу маленьке підводне царство флору і фауну. Ринок пропонує величезну різноманітність як рослин, так і живих представників підводного світу. Вибір дійсно вражає. Пропозиції рясніють настільки екзотичними представниками підводного світу, що інколи насилу віриться в їх реальне існування. Деякі представники підводної флори і фауни навіть не описані біологами!

Види акваріумів

Компанія AQUA-CITY може задовольнити вимоги будь-якого замовника. Ми виготовляємо акваріуми наступних типів: 

  • Акваріуми стандартної форми (квадратний, прямокутний, овальний, кутовий);
  • Панорамні, у тому числі круглі;
  • Акваріуми, вбудовані в стіну;
  • Настільні міні-акваріуми;
  • Бульбашкові панелі і колони;
  • Торгівельні акваріуми.

Ви завжди можете звернутися до нас і запропонувати свій ескіз акваріума.

×